כמעט כל אחד חלם בשלב כזה או אחר של חייו על היכולת לעוף. כמעט כל אחד היה רוצה לפחות פעם אחת בחיים להרגיש חופשי כמו ציפור, לראות את העננים מקרוב, לראות את הארץ מתרחקת ואת הרחובות והבניינים הולכים וקטנים הרחק למטה. כיום, ניתן בהחלט לעשות זאת גם במסגרת אזרחית, באמצעות מטוס צסנה המפורסם.
היכון, הכן, ממריאים!
בית ספר מוביל לטיסה אזרחית בהרצליה פתח לא מכבר את שעריו בפני כל מי שרוצה לנסות ולהתנסות בטיסה במטוס צסנה. על מנת להפוך את החלום למציאות ולהמריא אל על עם צסנה בהרצליה, כל מה שצריך הוא לבחור את המסלול שבו מעוניינים.
• רישיון – אפשרות אחת היא להצטרף לקורס להוצאת רישיון טיס. צסנה ידוע בתור אחד הדגמים המובילים בעולם למטרות לימוד ואימון. המטוס, שמכונה גם ססנה, נחשב לבטוח, קל לתפעול ונוח לשליטה.
• טיסה בהפתעה – אפשר בהחלט לשלב את חוויית הטיסה המופלאה בשמי הארץ עם אירוע משמח וכמתנה מיוחדת ליום הולדת או לכל אירוע מיוחד אחר. מדובר על הפתעה מעולה גם לימי הולדת לילדים, גם כמתנה מיוחדת לבן הזוג וגם לאחרים.
• כיף בשמי הארץ – טיסה במטוס צסנה מתאימה גם לכל מי שמחפש דרך ליהנות מבילוי לא שגרתי, לכל מי שרוצה לראות דברים אחרת, לכל מי שאוהב להרגיש אקסטרים וכל מי שרוצה חוויה למזכרת, שאפשר גם לצלם, להעלות לפייסבוק או לספר לנכדים.
מרגישים שזה בטוח
למי שרוצה אך גם קצת חושש, למי שמעוניין אך גם קצת מתרגש, נספר שהמטוס עליו אנו מדברים נחשב לאחד המטוסים הפופולאריים והבטוחים ביותר בהיסטוריה של התעופה. כאשר מזמינים טיסה על גבי ססנה בהרצליה, בין אם כחוויה חד פעמית ובין אם לצורך הוצאת רישיון טיס או לכל מטרה, מקבלים מטוס שבאמת אפשר לסמוך עליו.
נוסף למטוס האיכותי והבטוח (שמשמש למטרות של אימון ותעופה אזרחית כבר למעלה מחמישים שנה), כאשר מגיעים למנחת בהרצליה נשענים גם על הגורם האנושי ברמה הגבוהה ביותר. השילוב בין טייסים עתירי ניסיון, אשר אמונים גם על שירות מכל הלב, ביחד עם כלי טיס מהמובילים בעולם, הוא שילוב מוצלח באופן מיוחד.