רוצים להפתיע את הקרובים שלכם? אין דרך יותר טובה מאשר טיסת חוויה בשמי הארץ כמתנת יום הולדת ,יום נישואין או כל דבר אחר. טיסת חוויה היא חוויה לא רק למי שחווה את הטיסה אלה גם למי שמפתיע, כי את החוויה הזו המופתע לא ישכח זמן רב.

טיסת חוויה היא לא רק יכולה להיות כמתנה לאירוע כזה או אחר. יש רבים אשר נהנים מהריגוש של החוויה הבלתי נשכחת הזו וחשוב מכך החוויה הממכרת הזו. ממעוף הציפור הארץ נראית הרבה יותר יפה ומרשימה ועל כן מומלץ לכל אחד לנסות ולחוות את האושר האינסופי הזה.

אבל איך מוודאים כי אכן טיסה מסוג זה היא טיסה בטוחה? חשוב מאוד להקפיד על כל כליי הזהירות. הווה אומר שלא עולים לאוויר עם מי שאין לכם את הידע והביטחון שאכן אותה חברה מקפידה הקפדה יתרה ובעלת כל האישורים הנדרשים הן של תקינות המטוסים והן של איכות הטייסים.

טיסות כיף אומנם הן טיסות אשר מטרתן היחידה היא לבלות זמן איכות באוויר אולם חברת iFly לא מקלה ראש בטיסות אלה ועושה את כל המאמצים על מנת שטיסה זו תהיה בסופו של דבר אכן חוויה מוצלחת. טיסות כיף עם חברה מובילה בתחום זה אכן שילוב של כיף ובטיחות.

איך עוד בוחרים חברה שאיתה מומלץ לטוס?

כאמור ניתן לשלב טיסת חוויה במרכז הארץ עם עוד פינוקים כמו ארוחה איכותית, קייטרינג מפנק וכולי. טיסת חוויה במרכז הארץ היא מתאימה מאוד גם כחוויה רומנטית. רוצים להפתיע את בן או בת הזוג שלכם? אין שום בעיה, נשלב את הטיסה שלכם עם עוד אלמנטים על מנת להפוך את היום שלכם למלא פעילויות כאשר חווית הטיסה היא תהיה השיא של היום.

טיסת יום הולדת? רק עם iFly !

לחברת iFly ניסיון רב שנים בלימוד טייס וכמו כן בטיסות הכרות וגם כאמור טיסת יום הולדת לכל המעוניין. צוות מקצועי מיומן והכי חשוב בעל ניסיון רב שנים בתחום. הצוות המקצועי של iFly ילווה אתכם לאורך כל יום הטיסה בהסברים ותדרוכים על מנת שתוכלו לחוות בהנאה את עוצמת הטיסה.