הרבה פעמים אנשים כאלה או אחרים חולמים על הכיף של להטיס מטוס בכוחות עצמם אולם לא תמיד ישנה האפשרות. iFly  פותחת את האפשרות הזו בפני כל אחד ואחת, טייס פרטי שמאפשר לכל מי שמעוניין לחוות את חווית הטיסה מהמקום הכי קרוב אל הסטיק וממושב שבו מתקבלות ההחלטות האמיתיות באוויר.

כל אחד יכול להיות טייס, טייס פרטי ייצמד אליכם ילווה אתכם בשמי הארץ לחוות את העוצמה של יופי הארץ ממעוף הציפור . לאורך כל המסלול תקבלו הסברים מפורטים ואווירת טייס נעימה ורגועה ובעיקר בטוחה.

למי מומלצת חווית הטיסה? טיסות מסוג זה בדרך כלל נהוג כי יתקיימו לאלה המעוניינים להעניק חוויה מיוחדת במינה כמתנה לבן או בת זוג או לקרוב משפחה. אולם ישנם כאלה אשר מומלץ להם לחוות חוויה טיסה מסוג זה כהכנה לקורס טייס של חיל האוויר.

החברה מציעה גם את קורס הטיס האזרחי כהכנה לקורס טייס צהלי על מנת להקדים ולהתכונן בצורה הקרובה ביותר שניתן לאותו קורס אימתני. חשוב להבין כי טייס פרטי אשר ילווה אתכם במהלך הטיסה הוא בעל ניסיון רב שנים ושעות רבות של טיסה מכל הסוגים.

טייס מסחרי? על מי כדאי לסמוך?

ראשית כל חשוב מאוד כי טיסה פרטית ממש כמו כל טיסה אחרת יש להתכונן אליה כראוי אל מול כל הגורמים כמו מגדלי הפיקוח וכולי. על כן טיסה פרטית היא באחריותו הבלעדית של אותו טייס פרטי שילווה אתכם במהלך הטיסה.

כמו כן טיסה מסחרית כזו או אחרת מחייבת את תקינות כלי הטייס על פי כל הנהלים והקריטריונים המחמירים ביותר ועל כן מוטב כי טייס מסחרי שמטיס טיסה מסחרית שתעלו עליה תהיה בידיים של הטובים ביותר.

טייס אזרחי? רק עם חברת iFly !

לאורך השנים בחברה הטיסו לקוחות רבים מכל בסוגים והמינים, את טיסות חוויה אלה ניתן לשלב עם עצירות וארוחות רומנטיות וכולי. בנוסף לכך בית הספר לאותו טייס אזרחי מוציא אל אוויר העולם טייסים מיומנים ובעלי ידע רב. צוות מקצועי ילווה אתכם לאורך כל הדרך באחריות מלאה ובעיקר לחוויה מדהימה .