חלמת פעם להיות טייס? רוצה להרגיש איך זה להטיס בעצמך מטוס? לשלוט על מהירות, גובה וכיוון? לפרוץ גבולות?  עכשיו החלום יכול להתגשם!

הכל מתחיל בטיסה הראשונה, החוויה הראשונה, ההתרגשות הראשונה.

אתה מגיע אלינו למנחת, נכנס למשרד הממוזג והמרווח שלנו, פוגש את המדריך האישי שלך וצופה בסרטון הסבר קצר על המטוס ומה שעומד לקרות.

אחרי הסרטון אתה עולה על המטוס ומתיישב בכיסא הטייס כשהמדריך האישי שלך עוזר לך להירתם ובודק יחד איתך את מערכת הקשר.

לאחר הסבר קצר על מערכות המטוס, המדריך סוגר את החופה ומוודא נעילה ואתה מתחילים להסיע את המטוס לתחילת המסלול.

המדריך מבצע מספר בדיקות אחרונות ומקבל אישור המראה, לוחצים על כפתור השידור בקצה הסטיק, ומודיעים בקשר שאתם מתיישרים על המסלול להמראה.

אתם מתיישרים, מאיצים את המנוע למקסימום ונותנים למטוס לאסוף מהירות. משיכה קלה בסטיק ואתה באוויר…

זה לא תסריט דמיוני! זה אמיתי לגמרי! אתה הופך חלום למציאות והופך לטיס ליום אחד!

אם תרצה להאריך את זמן הטיסה, לקבוע מסלולים משלך, ולהחליט על אופי הטיסה, אתה יותר ממוזמן לקבוע עמנו ולהגיע למשרדנו. בו נשב יחד על כל הדברים, נתארגן, ונצא לטוס!

מה תהיה החוויה שהכי תרגש אתכם? מאיפה ניתן לראות את הארץ במלוא יופייה? איך תפתיעו את האהובים שלכם בצורה המרשימה ביותר?

ללא ספק טייס ליום אחד הוא חוויה יוצאת דופן אשר לא תשאיר אף אחד אדיש. טיסה בשמי הארץ עם חברת ifly תרגש ותדהים אתכם יותר מכל חוויה אחרת.

למי זה מתאים בעצם?  לכולנו! טיסה ליום אחד היא בהחלט סוג של אירוע שניתן להעניק כמתנה ליום הולדת, יום נישואין, או לכל סוג אחר של אירוע ואפילו סתם בשביל לפנק!

מה זה אומר בעצם להיות טייס ליום אחד? זה אומר לשלוט על כל מערכות של המטוס כפי שעושה טייס אמיתי, להיות אחראי על שמירת גובה המטוס, מהירות וכיוון, בליווי צמוד של מדריך טיסה מוסמך.

למעשה, מסתבר כי להיות טייס כל אחד יכול! קורסי טייס אזרחיים אפשריים לכל מי שעומד בקריטריונים הרפואיים. על כן, מי שחולם או שחלם אי פעם להטיס מטוס לבדו יכול לעשות זאת כבר על הפעם הראשונה בחוויית טיסה חד פעמית ולהבין כי גם הוא יכול להיות טייס.

טייס ליום אחד – איך בוחרים עם מי לטוס?

רק עם הטובים ביותר! חווית “טייס ליום אחד” היא כאמור אירוע של כיף אך אין לוותר על הבטיחות הנדרשת. הטסת מטוס מכל סוג שהוא מצריך את כל הנוגעים בדבר להקפיד הקפדה יתרה על כל הכללים והנהלים, החל מנוהלי הטיסה ועד לכללי הבטיחות הנדרשים לווידוי תקינות כלי הטייס.

הטסת מטוס עם חברת ifly  אומר כי אתם בידיים הבטוחות והמנוסות ביותר בתחום! לחברה יש את כל האישורים הנדרשים והידע על מנת להבטיח לכם חוויה בטוחה ויוצאת דופן.

טייס ליום אחד ? רק עם ifly!

אצלנו תוכלו ליהנות ממגוון רחב של אפשרויות טיסה. חוויה שניתן לשלב יחד איתה גם פעילויות נוספות.

טיסות חוויה וגם טיסות לכאלה המעוניינים להתקבל לקורס טייס צהלי הן באחריות מרובה במקצועיות עם ליווי אישי צמוד של המדריכים הטובים ביותר!

מוזמנים לקרוא בנוסף:

טיסה בשמי הארץ

הזמנת טיסות