אטרקציות – המתנה המושלמת ליום ההולדת

יום הולדת הוא ללא ספק יום מרגש ומיוחד. אין זה משנה אם זה יום הולדת שתיים עשרה או ארבעים ושתיים, יום הולדת הוא יום מהנה, כייפי וכזה שבו כל תשומת הלב מושבת אלייך. אחד הדברים הבעייתיים ביום הולדת, הוא לקנות מתנות מקוריות ליום הולדתמתנה ליום הולדת צריכה להיות משהו שהושקעה בו מחשבה, מקורית, שימושית ומהנה. ימי הולדת מקוריים הפכו להיות הטרנד החם בכל הנוגע למתנה ליום הולדת, וכיום ניתן למצוא שלל אטרקציות שיכולות להוות את המתנה המושלמת ליום ההולדת של יקירכם.

להלן אטרקציות מרכזיות, לכל מי שמחפש ליצור ימי הולדת מקוריים.

אטרקציות – צניחה חופשית
האטרקציה הפופולארית והמיוחדת ביותר היא ללא ספק צניחה חופשית. אנשים רבים חולמים לעשות פעילות זו, אולם צריכים את הדרבון כדי באמת לאזור את האומץ ובצע אותה. אין דרך טובה יותר לעודד אדם לצנוח מאשר להזמין לו צניחה חופשית ליום ההולדת. כל מי שעשה זאת מספר שזו חוויה בלתי נשכחת, מיוחדת במינה וכזו שמלווה אתכם לכל החיים. צניחה חופשית מתקיימת בכמה מוקדים ברחבי הארץ וללא ספק מדובר באחת המתנות המקוריות והמיוחדות ביותר שאתם יכולים להביא לאדם אהוב.

אטרקציות – טיסה בכדור פורח

סוד קסמו של הכדורים פורחים, הוא שנקודת ההמראה ידועה מראש, אך את נקודת הנחיתה לא ממש ניתן לצפות. זאת בשל העובדה שהרוח היא זו שמנחה את הכדור, והיא זו שתקבע היכן ינחת. אתם תיכנסו אל הכדור, ותתרוממו מעלה באמצעות המבערים, לגובה של יותר מ-1000 מטרים.

אם תחושו פחד בהתחלה – ברגע ההמראה, אל דאגה – מהר מאד הוא יתפוגג, ויתחלף בתחושת השתאות אל מול הנוף המדהים שתחתיכם. הטיסה תעזור לכם להתנתק לזמן מה מטרדות היום יום, להשכיח מכם את צרותיכם. לאחר 40-90 דקות טיסה, תרגישו כמו חדשים. ייתכן מאד שבסיום הטיסה תחושו רעבים, הרי אין כמו אוויר הרים בריא בשביל לפתוח את התיאבון. לכן, כדאי לשלב את הסיור בכדור יחד עם ארוחת בוקר או ערב במסעדה איכותית בצפון, שתשאיר לכם טעם טוב במיוחד.

אטרקציות – טיס ליום אחד

אתה עולה על המטוס ומתיישב בכיסא הטיס, המדריך האישי שלך עוזר לך להירתם ובודק אתך את מערכת הקשר הפנימי.
לאחר הסבר קצר על מערכות המטוס, המדריך סוגר את החופה ומוודא נעילה, אתה מסיע את המטוס לתחילת המסלול.

המדריך מבצע מספר בדיקות אחרונות ומאשר לך להמריא, אתה לוחץ על כפתור השידור בקצה הסטיק ומודיע בקשר שאתה מתיישר על המסלול להמראה.אתה מתיישר, מאיץ את המנוע למקסימום ונותן למטוס לאסוף מהירות. משיכה קלה בסטיק ואתה באוויר…

זה לא תסריט דמיוני! זה אמיתי לגמרי, אתה יכול להפוך חלום למציאות ולהיות טיס ליום אחד!