במנחת ראשון לציון, סמוך לפלמחים, נמצא מנחת המטוסים היפה ביותר בארץ. בחרנו במנחת ראשון לציון כמנחת הבית שלנו ואנו מפעילים ממנו בית ספר לטיסה המתמחה במטוסי אולטרלייט.

אם טיסה מעניינת אותך – הגעת למקום הנכון!

כאן תוכל למצוא את כל המידע שיסיע לך להחליט איזה סוג רישיון טיס מתאים לך. אם החלטת להתנסות בטיסה בעצמך או לפנק מישהו בטיסת הכרות או טיסת חוויה, צור קשר עכשיו עם חדר המבצעים של iFly ושריין לך מקום!

התקבלת לקורס טיס של חיל האוויר?

אתה רוצה לשפר את סיכוייך להצליח בקורס? שאל על קורס ההכנה לקורס הטיס!!! אנו מקיימים טיסות כל יום, שבעה ימים בשבוע, מאור ראשון ועד אור אחרון. פעילויות לימודיות, הכנה לתאוריות ותדריכים מתקיימים גם בשעות הלילה. אומנם ישנם בתי ספר נוספים לטיסה ברחבי הארץ, אך צוות אייפליי מבטיח לך למידה יעילה ומהנה עם מדריכים מעולים שנבחרו בקפידה בתנאים נוחים במיוחד עבורך!

קבע עוד היום פגישת יעוץ חינם ללא התחייבות מוקדמת!
בית הספר מרכז תחתיו את מיטב המדריכים בענף התעופה האזרחית – חלק מהמדריכים הם יוצאי חלק אויר, חלקם קברניטים וטיסים מקצועיים וחלקם של המדריכים הם בוגרי קורס טיס אזרחי.
את המדריך ניתן לבחור לבד או לתת לבית הספר להתאים עבורך את המדריך הנכון. הליווי של בית ספר לטיס מהווה מערכת תומכת חשובה בכל תהליך לימודי הטיס. בית הספר מוודא שיש התאמה בין המדריך לחניך ועוקב מקרוב אחר ההתקדמות, קצב השיעורים ואחר ההתקדמות עם מבחני התיאוריה. בית הספר דואג שתקבלו את התנאים הטובים ביותר ללימודי הטיס, חומרי לימוד ולעזרים הנדרשים לצורך הטיסה והלימודים.
בבית הספר לטיסה של ifly תמצאו חדר מבצעים, חדר תדריכים, כתות לימוד ומיקום מדהים סמוך להנגאר המטוסים ומסלול ההמראה.